ŠKOLENIE 2021 – dovoz vývoz tovaru, vyplňovanie colných vyhlásení v praxi

Mnohé firmy sa na nás obracajú s požiadavkou na školenie dovoz vývoz tovaru mimo EÚ najmä z/do Veľkej Británie a tretích krajín. Chcú vedieť ako to prebieha v praxi a sami si vyplniť colné vyhlásenia. My sme sa prispôsobili vašim požiadavkám a  prinášame ŠKOLENIE novinku v roku 2021 – dovoz vývoz tovaru z/do Veľkej Británie a tretích krajín v praxi, vyplňovanie colných vyhlásení v praxi.

ŠKOLENIE 2021 – dovoz vývoz tovaru z/do Veľkej Británie a tretích krajín v praxi, vyplňovanie colných vyhlásení v praxi

Obsah školenia:

  • Nastavenie parametrov pre export/import tovaru (ako začať)
  • Doklady potrebné k colnému konaniu
  • Priebeh colného konania
  • Vyplňovanie colných vyhlásení v praxi (praktické ukážky v programovom vybavení David Plus – JCD Merkuris)

Termín: dohodou po e-mailovej komunikácii

Miesto konania: dohodou (on-line, osobne, aj u vás vo firme)

Pre koho je školenie určené? Pre zamestnancov právnických osôb a fyzických osôb oprávnených na podnikanie, ktoré si chcú preclievať zásielky vo vlastnej réžii.

Čo sa na školení naučíte?

Po absolvovaní školenia si budete vedieť sami urobiť colné vyhlásenie na priamy dovoz a vývoz. Prezradíme vám ako začať. Čo je potrebné vybaviť ešte pred samotným podávaním colných vyhlásení (registrácie, SW vybavenie, colné zábezpeky).

Aké doklady potrebujete k colnému konaniu, ako colné konanie prebieha a spolu si môžeme vyplniť vzorové colné vyhlásenie.

Čo sa na tomto školení nenaučíte? Vyplniť colné vyhlásenie a priebeh colného konania pre osobitné colné režimy, zaraďovanie do colných položiek. Na to sú určené samostatné moduly.

Ako postupovať? Kontaktujte nás e-mailom na: colneporadenstvo@gmail.com nahláste nám predpokladaný počet osôb a miesto konania ( on-line, u vás vo firme, u nás vo firme), termíny, ktoré by vám vyhovovali. Budeme vás kontaktovať ohľadom potvrdenia termínu a realizácie školenia.

 

 

ŠKOLENIE 2021 – dovoz vývoz tovaru, vyplňovanie colných vyhlásení v praxi
Prejsť na začiatok