O nás: Marian Šašala a Monika Šašalová

SPOLOČNÁ PRÁCA

Marian Šašala a Monika Šašalová

Partnermi aj v profesionálnom živote… Náš príbeh začal v roku 2017, keď  sme sa rozhodli pre rodinnú kooperáciu Marian Šašala-COLNÉ PORADENSTVO a Monika Šašalová COLNÉ SLUŽBY a vedenie účtovníctva.

Obaja sme totiž zistili, že neustále zmeny v predpisoch kladú čoraz vyššie požiadavky na ich štúdium a to nás priviedlo k myšlienke pomôcť podnikateľskej verejnosti formou colného poradenstva, vybavovania jednotlivých povolení na Colných úradoch a spracovávania štatistických  hlásení INTRASTAT. 

NAŠA FILOZOFIA

Našou filozofiou je podať zákon odborne, zároveň však zrozumiteľne. Odbremeniť podnikateľov od zbytočnej byrokracie. Našou víziou je poskytovať služby najvyššej kvality vychádzajúce z dlhoročnej praxe. Veríme, že hodnoty ako praktická múdrosť, pracovitosť, stabilné partnerské vzťahy sú zárukou produktívnej spolupráce. 

Máme v  úcte schopnosti ľudí. Zastávame názor, že každý by sa mal venovať tomu, v čom je jednotka a nebrať si na seba viac, ako je potrebné. Ak ste obchodník, venujte sa obchodu. Ak ste konateľ, venujte sa riadeniu firmy. Ak ste zamestnanec, vykonávajte svoju prácu k všeobecnej spokojnosti. Nemusíte všetko robiť sami. 

Naše heslo znie: „Využívajte svoj potenciál. Každé ráno dostanete 24 hodín. Záleží na vás, ako ich zužitkujete.“

 

★ OCENENIA

Teória otestovaná v praxi

PREČO MY

3 dôvody prečo si zvoliť nás

Dôvod #1: Čas sú peniaze – prieskumy uvádzajú, že podnikatelia strávia až 221 hodín ročne vyplňovaním tlačív pre úrady. Odborná konzultácia vám ušetrí veľa starostí, finančných prostriedkov či zbytočnej práce. 

Dôvod #2:  25 rokov teórie otestovanej v praxi – investujeme do svojho vzdelania, venujeme sa štúdiu nových predpisov.  Získané poznatky aplikujeme v praxi. A z praxe získavame opäť nové skúsenosti. Jednoducho robíme váš život lepším.  

Dôvod #3: Špičková kvalita – férová suma. Konkrétnu cenovú ponuku vypracujeme podľa druhu, rozsahu a náročnosti práce.  Či už ide o výhodný paušál s bonusmi alebo balíček služieb s VIP zľavami.  Nie sme platiteľmi DPH, preto dohodnuté ceny nebudú zvýšené o ďalšie poplatky.

PRE VŠETKÝCH PLUS

Myslite dlhodobo

Klienti si obvykle uvedomujú, že vyššie náklady na služby, ktoré úspešne vyriešia ich problém, sa im vrátia. Tak je to aj s nami. Prvé náklady sa môžu zdať vyššie, ale treba myslieť dlhodobo. 

Dohodnite si „ochutnávku“ našich služieb a prvá hodina konzultácie je ZADARMO. Myslite však na to, že má ísť o konzultáciu a nie bezplatné vyriešenie problémov.

A navyše sme v srdci Slovenska. Ste u nás vítaní. Ak sa vám nechce cestovať, prídeme za vami alebo sa stretneme na polceste a porozprávame sa pri dobrej kávičke.

Naši klienti

Pridajte sa aj vy k spokojným zákazníkom

Prejsť na začiatok