VITAJTE na našom blogu

VITAJTE na našom blogu a našej stránke.

Dovoľte mi, aby som sa predstavila. Volám sa Monika Šašalová a tu na blogu vám poskytnem informácie z oblasti cla a daní.

Začínala som ako špeditér v prepravnej spoločnosti, neskôr som nastúpila na miesto colnej deklarantky. Po 15 rokoch som ukončila svoju kariéru ako vedúca colnej deklarácie a spravila si rekvalifikačné kurzy v oblasti účtovníctva. Zistila som, že dnešný biznismen nepotrebuje len rýchle preclenie. Potrebuje niekoho, kto sa mu pomôže zorientovať v spleti colných a daňových predpisov zrozumiteľným spôsobom. A tak vznikol tento blog. Zo sociálnych sietí nás nájdete na Facebooku. Hovorí sa, že kto nie je ne FB, akoby nebol. No viac súkromného života biznisu nedám, takže na Tweeteri, Instagrame  a ďalších nás nenájdete.

Len na okraj pripomeniem, že moja firma nesie moje meno Monika Šašalová . Poskytujem colné služby a vedenie účtovníctva.

  • a mojou špecializáciou je spracovanie hlásení INTRASTAT pre tuzemské spravodajské jednotky, aj pre zahraničné spravodajské jednotky so slovenským IČ DPH.
  • v rámci colných služieb vystavujem žiadosti a vybavujem povolenia na Colných úradoch v rámci celej SR. Ide najmä o povolenia na colné uskladňovanie, vrátane povolenia na dočasné uskladnenie tovaru. Povolenia o zušľachťovací styk, dočasné a konečné použitie. V spolupráci s firmou COLNÉ PORADENSTVO – Marian Šašala pomáham firmám získať štatút schválený hospodársky subjekt a prestížny certifikát AEO .
  • vedenie účtovníctva poskytujem len vybraným klientom.

Je to tak trošku reklama, že? Verím však, že oceníte moje služby a aktuálne informácie z oblasti cla a daní.

 

 

 

 

VITAJTE na našom blogu
Prejsť na začiatok