Netradičné školenia, semináre a worksohpy

Niekto hľadá školenia, niekto semináre, niekto workshopy. Ak hľadáte niečo netradičné, hľadáte naše školenia. Čím sú naše školenia netradičné? Nemajú presný dátum, nemajú presný čas, nezoskupujú cudzích ľudí. Veď načo? Všetko spolu dohodneme, pripravíme len pre vás, ušité na mieru.

Ak nechcete cestovať, nemusíte. My prídeme za vami. Buďte v oblečení, v ktorom sa cítite pohodlne. V prostredí, kde sa cítite príjemne. S kolegami, ktorých poznáte. Môžete si urobiť aj vlastné školenie určené len Vám, na tému, ktorá Vás zaujíma. Každý sa chce vzdelávať, ujasniť si veci, ktorým nerozumie alebo dozvedieť sa veci nové.

Aby ľudia dosiahli skvelé vzdelanie, vymysleli školu. No niekedy mám pocit, že sa niekde na ceste k dosiahnutiu tohto cieľa niečo pokazilo. Sú nudné a ani zďaleka neplnia svoj účel vzdelávať. Veď vzdelanie je oveľa viac ako len sedieť v lavici. Snažíme sa pretlmočiť komplikované paragrafy do „ľudského“ jazyka. Uvádzame príklady z praxe. Zapájame ľudí do konverzácie.

Jedno čínske príslovie hovorí : „Povedz mi a zabudnem, ukáž mi a zapamätám si, zapoj ma a porozumiem.“

Pomáhame vám stať sa tým, čím ste schopní stať sa. Pre koho sú naše školenia určené? Pre colných deklarantov začínajúcich i mierne pokročilých. Pre zamestnancov logistiky i nákupu. Pre tých, ktorí nemajú jasno v niektorej oblasti colnej deklarácie. Vyberte si tému , napíšte nám e- mail a zvyšok nechajte na nás. Že tam nie je téma, ktorá by Vás zaujímala? Nevadí. Vytvorte si vlastnú. Napíšte nám. Sme ľudia z praxe, uvidíme ako vám budeme môcť pomôcť.

Netradičné školenia, semináre a worksohpy
Prejsť na začiatok